Ženy A: Anita Machačová na testech z Mladé Boleslavi

25. 1. 2022 | Redakce

Ženy A: Anita Machačová na testech z Mladé Boleslavi

K týmu se na začátku přípravy připojila Anita Machačová, hráčka ženského týmu Sportingu Mladá Boleslav. Za sebou má nyní 3 týdny přípravy a dvě utkání.

Anita se přidala k týmu v úvodu ledna a začala přípravu s ženským A týmem. Nebylo to však poprvé, co v našem klubu je. V minulosti již působila jako hráčka a dokonce kapitánka dorosteneckého týmu do 18-ti let a také byla pod vedením obou trenérů ženského A týmu, Jakuba Kowolowského a Martina Kuchaře. "Těší mě, že máme Machy (Anita Machačová, pozn. redakce) opět v týmu. Chtěli jsme doplnit kádr o další hráčku do zadních řad, která je velmi poctivá, rychlostně dobře vybavená, soubojová. V tréninku je v maximálním nasazení, pokoře a chce se zlepšovat, to jsou pro nás důležité aspekty hráčky, chceme její potenciál nadále rozvíjet. Jsme za ni rádi," pověděl trenér Jakub Kowolowski.

Anit jsme vyzpovídali v krátkém rozhovoru.

Z juniorky do žen v Mladé Boleslavi a nyní zpět do A týmu Dukly, jak vůbec vznikla myšlenka tvého návratu?
Myšlenka návratu vznikla vlastně úplně náhodou a pro mě docela nečekaně. Ozval se mi trenér a po chvíli uvažování jsem se rozhodla, že ikdyby to nakonec nedopadlo, tak je to pro mne velmi dobrá zkušenost a chci tomu dát šanci.

Jsi tu již 3 týdny, jak se ti tu líbí, co je pro tebe nejtěžší a co si naopak pochvaluješ?
Na Dukle se mi líbí moc. Z osobního hlediska je pro mě asi nejtěžší dojíždět, protože mi to zabírá poměrně dost času, ale dá se to zvládat. A naopak skvělá mi přijde komunikace s trenéry a celkově i tréninky, které jsou oproti Boleslavi v rychlejším tempu.

Jaké jsou tvé osobní cíle do jarní části?
Ráda bych se nadále zlepšovala, odehrála co nejvíce minut a celkově pomohla týmu, jak jen to půjde.

 

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu