• Preview k zápasu

• 21.01.2022

Dukla zakončí soustředění utkáním proti Písku

Týden náročného zimního soustředění zakončí náš A-tým duelem proti třetiligovému Písku. Přátelské utkání na umělé trávě u hotelu OtavArena začíná v sobotu v 10:15.

Pro Duklu půjde o první duel po zimní Tipsport lize, ve které jsme zapsali dvě výhry ze tří zápasů nad Jabloncem a Spartou Praha „B“. Nestačili jsme pouze na Bohemians.

Teď se proti nám postaví soupeř z třetí nejvyšší soutěže. Ve skupině A ČFL jsou Písečtí pod podzimu třetí, oba své přípravné zápasy během zimy však prohráli. S rezervou Bohemians 1905 po přestřelce 4:5 a pak vysoko 0:8 s áčkem Plzně.

S Pískem jsme naposledy hráli v domácím poháru v roce 2018, kdy jsme na jihu Čech vyhráli 2:0. V našem dresu tento duel pamatují brankář Filip Rada a záložník Daniel Souček.