• Preview k zápasu

• 14.01.2022

Dukla se rozloučí s Tipsport ligou utkáním proti Spartě Praha „B“

Čeká nás poslední vystoupení v zimním turnaji Tipsport liga. Na hřišti v Horních Počernicích nastoupíme proti rezervě pražské Sparty. Zápas má výkop v sobotu v 13:00 a živě ho vysílá TV Tipsport.

Z předchozích dvou utkání na turnaji máme bilanci jedné výhry a jedné porážky. Na úvod jsme porazili Jablonec 3:2, ve středu jsme ale nestačili na další prvoligový tým Bohemians 1905 a prohráli těsně 0:1.

„Béčko“ Sparty naopak ještě nebodovalo. Letenští prohráli s Bohemians 0:2 a pak padli i s Jabloncem poměrem 2:3.

„Na zápas se těším. Bude trochu jiný než naše předchozí utkání. I proto, že nastoupíme prvně proti týmu z naší soutěže. Snad navážeme na slušnou herní stránku, kterou se na turnaji prezentujeme,“ řekl Bohuslav Pilný, náš hlavní trenér.

Budeme rádi, pokud nás přijdete do Horních Počernic osobně podpořit. Vstupné na utkání je 60 Kč. Dukla, do toho!