• A-tým

• 27.12.2021

Zimní příprava: Dukla začíná zápasem Tipsport ligy proti Jablonci

Celkem 10 přípravných zápasů má (zatím) naše A-mužstvo na programu během zimní ligové pauzy. FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA se znovu rozeběhne až první víkend v březnu.

Tým se k tréninku poprvé sejde v pondělí 3. ledna, v sobotu ho pak čeká první střetnutí Tipsport ligy na stadionu v Horních Počernicích proti Jablonci. Ve skupině máme ještě Bohemians Praha 1905 a Spartu Praha „B“.

Zimní Tipsport ligy se zúčastní celkem 20 klubů, ty budou hrát v rámci skupiny každý s každým. Vítěze pak určí jedna společná tabulka, takže bude velkou roli hrát i skóre.

V půlce ledna odjede Dukla na soustředění do Písku, které zakončíme přátelákem s tamním FC Písek. Na konci měsíce nastoupíme také proti prvoligovým celkům Mladé Boleslavi a Pardubicím.

Rozpis přípravných zápasů

TL, sobota 8. ledna (13:00) – Dukla vs. Jablonec (stadion Xaverov, Horní Počernice)
TL, středa 12. ledna (10:30) – Dukla vs. Bohemians 1905 (Xaverov, Horní Počernice)
TL, sobota 15. ledna (13:00) – Dukla vs. Sparta Praha "B" (Xaverov, Horní Počernice)

Sobota, 22. ledna (10:15) – Písek vs. Dukla (Písek)
Středa, 26. ledna (14:00) – Mladá Boleslav vs. Dukla (Mladá Boleslav)
Sobota, 29. ledna (14:00) – Pardubice vs. Dukla (?)
Sobota, 5. února (14:00) – Vlašim vs. Dukla (Vlašim)
Sobota, 12. února (10:00) – Dukla vs. Vltavín (Satalice)
Sobota, 19. února (12:00) – Chlumec nad Cidlinou vs. Dukla (Hradec Králové)
Sobota, 26. února (14:00) – Motorlet vs. Dukla (Libčice nad Vltavou)

Rozpis najdete také ZDE. Upozorňujeme, že v něm může dojít ke změnám a přesunům.