FANSHOP

Turnaj škol na sváteční den na Julisce

29. 9. 2021 | Redakce

Turnaj škol na sváteční den na Julisce

​V úterý 29.9.2021 uspořádala Dukla Praha letošní druhý turnaj základních škol v dívčím fotbale a zájem byl obrovský. Stalo se již tradicí, že se snažíme propagovat dívčí fotbal také formou turnajů, které organizujeme pro základní školy, zejména z nejbližšího okolí. Letos jsme si pospíšili a připravili fotbalový turnaj hned třetí zářijovou sobotu. Dívky se skutečně bavily!

Druhý turnaj v tomto roce proběhl v úterý 28.9.2021 v areálu Dukly Praha na Praze 6, kde přes rok trénují i malé fotbalistky Dukly.

Úvod programu již tradičně patřil pořádné rozcvičce, kterou musí začít každý správný fotbalový trénink. Všechna děvčata se s chutí zapojila a za hlasitého hudebního doprovodu rozhýbala celé hřiště. Do turnajového dění se zapojil i oblíbený huňatý maskot Dukly, který se dívkám na hřišti občas trochu pletl pod nohy. Co mu chybělo ve fotbalových dovednostech, nahrazoval dobrou náladou, se kterou se proplétal mezi přítomnými dětmi.

Na turnaji jsme mohli vidět týmy ze ZŠ Antonína Čermáka, ZŠ Dědina, ZŠ Roztoky poslala do boje dokonce dva týmy a k ní se nakonec přidala i ZŠ Horoměřice, obhájce minulého turnaje. Poslední tým byl složený z nejmenších baletek, které se nesoutěžně zapojily do turnaje. Za sportovní výkony dostaly všechny dívky zlaté medaile za statečnost!

Dle ohlasů od rodičů zúčastněných děvčat, se tato akce opět hodně líbila. Některé dívky se přijdou podívat na trénink hned v následujícím týdnu po turnaji. Jsme moc rádi, za tyto pozitivní ohlasy a budeme se těšit na nějakou další sportovní akci, na které se uvidíme a potkáme další nadějné sportovkyně.

Na turnaj přijely i hráčky ženského A týmu na autogramiádu. Za holkami přijela Lenka Dolejšová a Martina Pakostová. Holkám se podepisovaly na kartičky, papíry, ruce, nohy.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným trenérům a dalším lidem, kteří nezištně pomáhali s hladkým průběhem akce. Velký dík patří klubu Dukla Praha ženy jako hlavnímu organizátorovi této akce, školám i rodičům všech hráček.

Těšíme se na další akci.

 

Fotogalerie


Partneři klubu