FANSHOP

Jiří Hrubeš z akademie Dukly Praha zapsal první starty za náš A-tým

27. 10. 2021 | Redakce

Jiří Hrubeš z akademie Dukly Praha zapsal první starty za náš A-tým

Odchovanec Kladna a našeho klubu útočník Jiří Hrubeš má za sebou premiérové starty za náš první tým. V soutěžním utkání si odbyl premiéru v MOL Cupu proti Českým Budějovicím, první ligový start zapsal v zápase na půdě Varnsdorfu a větší porci minut nasbíral v posledním domácím utkání proti Ústí nad Labem, kde dokonce měl na dosah vyrovnávací branku, když krásnou střelou trefil břevno branky hostujícího brankáře Plachého.

„Jirka Hrubeš byl velmi výrazný v utkáních B mužstva a také se mu dařilo střelecky. Svoji šanci si zasloužil. Na druhou stranu teď musí ještě přidat v práci, protože pokud se chce udržet natrvalo v kádru pro jarní část soutěže a postupně se prokousat třeba i do základní sestavy, čeká ho velká výzva. Tyto první starty pro něj nesmí znamenat cíl jeho snažení, ale teprve dílčí úspěch na dlouhé cestě, která by měla skončit jednou v první lize. Talent na to má. Zároveň je jeho případ opět ukázkou, že naši odchovanci mají cestu otevřenou, pokud prokážou kvalitu a pracovitost,“ uvedl Jan Staněk, sportovní ředitel Dukly.

Kromě již výše zmíněných duelů naskočil Hrubeš také v základní sestavě přípravného zápasu proti Bohemians 1905 zkraje října, kdy odehrál celých 90 minut a dokonce vstřelil také náš čtvrtý gól při výhře 4:3, kdy krásnou střelou trefil šibenici.

 

Fotogalerie


Partneři klubu