• Články žáci

• 07.11.2012

Výsledky žákovských týmů

Dohrávka 12. kola České ligy skončila výhrou patnáctky 3:1 a prohrou čtrnáctky 2:8.

SK Kladno -FK Dukla Praha U15 - 1:3 (1:1)

aktualizujeme...

SK Kladno - FK Dukla Praha U14 - 8:2 (3:1)

Branky: Bažo (Štědrý), vlastní (Janko)
Sestava: Roub - Praus, Kosík, Kysela, Mareš (16. Stobbe) - Štědrý, Šobr (36. Bell), Hamborský (36. Kubů) - Brewer (36. Palivec) - Bažo, Janko.

Hodnocení trenérů: "Na začátku obou poločasů jsme si vytvořili velký tlak, který jsme udrželi 8 a 12 minut. Poté jsme nechali příliš prostoru domacím při kombinaci, nezdvojovali se ani nezajišťovali a tím jsme domácím jejich hru velmi usnadnili. Měli v týmu několik velmi dynamických hráčů a nabídnutý prostor dokázali brankově využít.
Za stavu 3:1 na začátku 2. půle jsme nevyužili výhodu pokutového kopu a z následného brejku domácí zvýšili na 4:1. Poté se hrál fotbal nahoru dolů a oba týmy si vytvářeli šance. Ale branky střílelo už jen Kladno včetně vlastní branky na 2:7.
V souhře (útočná, obranná), dynamice pohybu, ale i v proměňování brankových příležitostí bylo Kladno lepší a proto zaslouženě zvítězilo.
Za pozitivní přístup ve druhém poločase a odhodlání se dostávat do brankových situací i za velmi nepříznivého stavu by chtěl hráče pochválit."