• 05.11.2012

Hráči na hostování a farma

Kunice pokračují ve své jízdě ČFL, v tomto kole získaly další tři body. Pokračovala i druhá liga, do které zasáhlo několik hráčů Dukly.

Hráči na hostování:

Miroslav Markovič nastoupil na posledních pár minut v utkání Dynama České Budějovice s Hradcem Králové, zápas skončil výhrou hostujícího Dynama.

Tomáš Pospíšil odehrál za Baník Most proti Karviné 62 minut, oba týmy se rozešly smírně po remíze 2:2.

Michala Šmída a Ondřeje Šimla čekal šlágr kola druhé ligy, kdy hráli Bohemians proti Viktorii Žižkov. Šmíd odehrál celé utkání, Šiml do zápasu nezasáhl. Pražské derby skončilo remízou 1:1.

Jakub Sklenář nastoupil v 78. minutě do zápasu Pardubice - HFK Olomouc, ani on ani nikdo další z Pardubic se neprosadil a zápas skončil výhrou HFK 1:0.

Farma

Kunice jsou stále lídry ČFL, v sobotní zápase porazily na svém hřišti SK Zápy 2:0. Obě branky vstřelil Veselý.