FANSHOP

Náš rezervní tým hostí béčko Jablonce

1. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

Náš rezervní tým hostí béčko Jablonce

V neděli 3.10. hostí naše béčko rezervu prvoligového Jablonce. Tímto zápasem uzavře tzv. anglický týden, ve které zatím získalo 4 body ze dvou utkání.

Náš nedělní soupeř v minulém kole porazil na svém hřišti béčko Hradce Králové 3 : 1, v průběžné tabulce ČFL mu patří 5. místo, má na svém kontě 17 bodů při skore 14 : 11. DUKLA je sedmá se ziskem 15 bodů a skore 19 : 16.

Česká fotbalová liga - skupina B - 10. kolo

Neděle 3. října 2021

10:15 h FK DUKLA Praha "B" - FK Jablonec "B"

Hřiště: SK Viktorie Jirny, Pražská 3

Rozhodčí: Hodek Jakub - Havránek Martin, Mičan Jan.     Delegát: Baťa Tomáš.

Vstupné: 50,- Kč                   Děti, důchodci, ženy a majitelé permanentek: zdarma

Doprovodný program

V poločasové přestávce proběhne divácká soutěž ve střelbě pokutových kopů. Soutěže se může zúčastnit každý divák, který si zakoupí slosovatelný kupón za pouhých 20,- Kč. O přestávce budou vylosováni tři soutěžící, kteří budou mít 3 pokusy. Pokud bude po této sérii shodný počet úspěšných pokusů, bude následovat rozstřel, každý soutěžící po jedné penaltě až do rozhodnutí. Cenami pro soutěžící budou vouchery na občerstvení v místní restauraci. Pokud se stane, že žádný ze soutěžících nepromění ani jednu penaltu, dostanou všichni pouze "cenu útěchy" v podobě jednoho nápoje dle vlastního výběru.

1. cena - voucher v hodnotě 200,- Kč

2. cena - voucher v hodnotě 150,- Kč

3. cena - voucher v hodnotě 100,- Kč

Na jednotlivých cenách se bude podílet i místní restaurace, jejímž vedoucím je pan Josef Francl, která věnuje pro každého soutěžícího 1 klobásu a 1 nápoj. Ceny tohoto občerstvení budou odečteny z finanční hodnoty jednotlivých voucherů. Z celým doprovodným programem kromě bezvadně připraveného celého areálu na zápas nám nezištně pomáhá pan Bohumil Přibyl.

Výtěžek z prodeje slosovatelných kupónů bude věnován na sociální program mládeže, rozvoj mládežnického fotbalu DUKLY a jeho propagaci. Tento program zaštiťuje DUKLA club z.s. svým projektem "Dukláci DUKLE, Dukláky duklákům" tzv. 4 D (více o tomto programu na www.duklaky.estranky.cz), který má návaznost na spolek Rodina DUKLA živ (je) (více na www.fkdukla.cz v sekci Mládež). Do tohoto programu můžete navíc přispět dobrovolnou částkou během celého zápasu. Umístění pokladničky vám sdělíme před zahájením utkání. Do tohoto programu přispívají pravidelně měsíčně trenéři mládeže a funkcionáři FK DUKLAPraha, spolek a trenéři FK DUKLA Praha - ženy částkou 100,- Kč již po dobu více než tří let. Program podporuje i Fanshop DUKLY, který poskytl ceny do divácké soutěže v minulém týdnu při utkáních ČLD za 70 % obvyklé prodejní ceny a hodlá nadále stejnou měrou doprovodný program mládežnických zápasů a utkání našeho B-mužstva podporovat. Do tohoto programu začal přispívat od měsíce září pravidelně měsíčně také celý realizační tým A-mužstva a ostatní zaměstnanci FK DUKLA Praha a.s. dobrovolnou částkou ze svého platu. K programu se připojila také firma Ergon, vedená majitelem Zdeňkem Rážem, která provozuje restauraci v areálu TJ Slavoje Suchdol, kde hrajeme zápasy ČLD. I při těchto utkáních probíhají doprovodné akce za stejným účelem - pobavit diváky, propagovat dobré jméno našeho klubu a získat finanční podporu pro naši mládežnickou akademii. Firma Ergon se podílí 50% na hodnotách jednotlivých voucherů.

Před a během utkání si budete moci zakoupit klubové suvenýry ve stánku Fanshopu.

Na program  "4 D", který podporuje naší mládežnickou akademii, můžete přispět dobrovolným příspěvkem do připravených pokladniček umístěných u pokladny při vstupu do sportovního areálu a u stánku Fanshopu.

Pokud chcete přijít naše mužstvo povzbudit, přečtěte si pozorně podmínky pro účast diváků na utkání. Při vstupu na stadion budete kontrolováni pořadatelskou službou.

Podmínky pro účast diváků na utkání:

 osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

 osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

 osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží jej národním certifikátem o provedeném očkování, nebo

 osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo

 osoba absolvovala v rámci povinného testování zaměstnanců stanoveného jiným mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou a byl osobě poskytnut jejím zaměstnavatelem, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá potvrzením od zaměstnavatele nebo čestným prohlášením.

 

Fotogalerie


Partneři klubu