FANSHOP

Dukla běžela pro TERIBEAR 2021

28. 9. 2021 | Maruška Havlasová

Dukla běžela pro TERIBEAR 2021

Letošní ročník sportovně - charitativního happeningu "Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem Powered by ŠKODA AUTO" je u konce.

I letos proběhl happening virtuálně. Vzhledem k tomu, že se letos mohli zapojit i cyklisti, tak se nesbíraly kilometry, ale nově Terimetry. 1 Terimetr = 5 km jízda nebo 1 km chůze či běhu. Za každý Terimetr partneři akce přispěli 20 Kč. Akce skončila dosažením částky 10 milionů korun. Toto krásné číslo se podařilo během 12 dní. Výtěžek adresně pomáhá opuštěným a znevýhodněným dětem. Více o TERIBEAR zde.

Dukla se letos opět zapojila společně. Všechny týmu od nejmenších z předpřípravky přes dívčí a chlapecké kategorie až po A tým žen a mužů se ve čtvrtek 16. září 2021 sešli v 17 hodin u sochy Josefa Masopusta. I přes nepřízeň počasí jsme zvládli tradiční společnou fotografii, následně hráči A týmu utvořili koridor a vyprovodili mládež při cestě do Stromovky za prvními kilometry. Krásné dukelské setkání. Počasí se sice neumoudřilo ba naopak, ale dukláci a duklačky se nezalekli a tak se vínovožluté barvy opět doslova rozlily po Stromovce. 
Teribeaří tým Dukly, ve kterém se kromě hráčů, hráček a trenérů objevilo i mnoho rodinných příslušníků a příznivců letos přispěl 1884,5 kilometry, tj. 36.890 Kč. Děkujeme, že jste se k nám přidali.

Děkujeme Teribear, že jsme pohybem mohli přispět na dobrou věc. A těšíme se, že se někdy v budoucnu budeme opět moci potkat osobně s dalšími dobrými dušemi přímo na trati třeba na Vítkově nebo na Letné, tak jako v prvních ročnících.

 

Fotogalerie


Partneři klubu