PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Dukla prohlubuje partnerství se společností MESSA Interior Design

16. 9. 2021 | Tisková zpráva

Dukla prohlubuje partnerství se společností MESSA Interior Design

Logo společnosti MESSA Interior Design bude nově na rukávech našich dresů. Dukla a MESSA ID tím rozšiřují vzájemné partnerství.

„Na základě prohloubení výborně probíhající spolupráce se společností MESSA Interior Design vítáme nově tohoto smluvního partnera i na všech soutěžních dresech A-týmu FK Dukla Praha. Věřím, že pokud udržíme aktuální postavení v tabulce, bude se nám dařit v jednáních o sponzoringu i s dalšími subjekty a klub tak bude nadále držet svou ekonomickou úroveň,“ uvedl David Šrámek, výkonný ředitel Dukly.

MESSA Interior Desing je na trhu od roku 2016. Specializuje se na vybavování interiérů a dovozu materiálu ze zahraničí. Partnerem Dukly je od ledna letošního roku.

Společnost se také podílela na rekonstrukci VIP salonku na stadionu Juliska, který se našim partnerům otevřel v červenci před prvním domácím utkáním této sezony. V první fázi došlo v salonku k položení nové podlahové krytiny a tento týden jsme do těchto prostor obdrželi od partnera také designové polohovací stoly.

„Celý život, jak profesní tak i osobní, mám to štěstí, že se mohu pohybovat mezi skvělými lidmi, se kterými je radost cokoliv sdílet, vytvářet, těšit se na to, že dobře odvedená práce udělá radost jiným. Rodině, dětem, klientům. A o tom všem právě Dukla Praha je, dělá nám všem radost, tvoří a odvádí se svým týmem skvělou práci,“ řekl jednatel společnosti MESSA ID Assem Mustafa.

 

Fotogalerie


Partneři klubu