Rezerva DUKLY hostí B-tým Liberce

16. 9. 2021 | Tomáš Hubáček

Rezerva DUKLY hostí B-tým Liberce

V neděli naše béčko hostí na hřišti v Jirnech FC Slovan Liberec B. Po velmi pěkném výkonu a remíze ve Velvarech bude náš mladý tým chtít potvrdit stoupající formu.

Náš příští soupeř prohrál v minulém kole na domácím hřišti s celkem Brozan 0 : 1 a v průběžné tabulce ČFL mu patří poslední 16. příčka. DUKLA v předcházejícím kole remizovala ve Velvarech 3 : 3, v tabulce je zatím osmá s deseti body při skore 15 : 13 a pouhé 4 body za vedoucími Zápy.

Česká fotbalová liga - skupina B - 8. kolo

Neděle 19. září 2021

10:15 h FK DUKLA Praha "B" - FC Slovan Liberec B

Hřiště: SK Viktorie Jirny, Pražská 3

Rozhodčí: Vít Petr - Erlebach Jiří, Vitvar Martin.           Delegát: Filip Jan 

Aleš Majer před utkáním:

Vstupné: 50,- Kč            Děti, důchodci a majitelé permanentek: zdarma

Doprovodný program

V poločasové přestávce proběhne divácká soutěž ve střelbě pokutových kopů. Soutěže se může zúčastnit každý divák, který si zakoupí slosovatelný kupón za pouhých 20,- Kč. O přestávce budou vylosováni tři soutěžící, kteří budou mít 3 pokusy. Pokud bude po této sérii shodný počet úspěšných pokusů, bude následovat rozstřel, každý soutěžící po jedné penaltě až do rozhodnutí. Cenami pro soutěžící budou vouchery na občerstvení v místní restauraci. Pokud se stane, že žádný ze soutěžících nepromění ani jednu penaltu, dostanou všichni pouze "cenu útěchy" v podobě jednoho nápoje dle vlastního výběru.

1. cena - voucher v hodnotě 200,- Kč

2. cena - voucher v hodnotě 150,- Kč

3. cena - voucher v hodnotě 100,- Kč

Na jednotlivých cenách se bude podílet i místní restaurace, která věnuje pro každého soutěžícího 1 klobásu a 1 nápoj. Ceny tohoto občerstvení budou odečteny z finanční hodnoty jednotlivých voucherů.

Výtěžek z prodeje slosovatelných kupónů  bude věnován na sociální program mládeže, rozvoj mládežnického fotbalu DUKLY a jeho propagaci. Tento program zaštiťuje DUKLA club z.s. svým projektem "Dukláci DUKLE, Dukláky duklákům" tzv. 4 D (více o tomto programu na www.duklaky.estranky.cz), který má návaznost na spolek Rodina DUKLA živ (je) (více na www.fkdukla.cz v sekci Mládež). Do tohoto programu můžete navíc přispět dobrovolnou částkou během celého zápasu. Umístění pokladničky vám sdělíme před zahájením utkání. Do tohoto programu přispívají pravidelně měsíčně trenéři mládeže a funkcionáři FK DUKLAPraha, spolek a trenéři FK DUKLA Praha - ženy částkou 100,- Kč již po dobu více než tří let. Program podporuje i Fanshop DUKLY, který poskytl ceny do tomboly v minulém týdnu při utkáních ČLD  za 70 % obvyklé prodejní ceny a hodlá nadále stejnou měrou doprovodný program mládežnických zápasů a utkání našeho B-mužstva podporovat.

Pokud chcete přijít naše mužstvo povzbudit, přečtěte si pozorně podmínky pro účast diváků na utkání. Při vstupu na stadion budete kontrolováni pořadatelskou službou.

Podmínky pro účast diváků na utkání:

 osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

 osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

 osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží jej národním certifikátem o provedeném očkování, nebo

 osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo

 osoba absolvovala v rámci povinného testování zaměstnanců stanoveného jiným mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou a byl osobě poskytnut jejím zaměstnavatelem, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá potvrzením od zaměstnavatele nebo čestným prohlášením.

 

Fotogalerie


Partneři klubu