PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Movember: Nech si narůst knír

30. 10. 2012 | Redakce

Movember: Nech si narůst knír

Hráči A – týmu Dukly Praha včetně realizačního týmu se zúčastní charitativní kampaně Movember a společně se skupinami a jednotlivci z celého světa tak pomůže v boji proti rakovině prostaty.

Co je Movember?

Movember pochází z anglického MO - slangové označení pro knír, a NOVEMBER – listopad.

Celá charitativní kampaň začíná 1. "Movemberu", kdy si muži neboli Mo bráchové dohladka oholí tvář a po celý měsíc si pěstují knír. Kotlety, bradka a podobně musí zůstat oholeny. Kampaň končí s celým měsícem tedy 30. listopadu. Podpořit Movember mohou i ženy neboli Mo sestry a to tím, že v pěstování knírů muže podpoří.

Připojte se i vy!

Připojte se k Dukle a přispějte společně s ní na jejím oficiálním profilu na mobro.co/fkdukla. Výtěžek bude použit na výzkum léčby této mužské choroby.

"Myslím si, že je to dobrá věc. Kluci nás oslovili, abychom do toho šli s nimi a protože jako mužstvo táhneme za jeden provaz, tak v tom kluky nenecháme,"uvedl trenér Luboš Kozel.

Zasílejte nám i vaše fotografie knírků a společně s fotografiemi  jednotlivých hráčů a členů realizačního týmu je budeme uveřejňovat na našem facebookovém profilu.

 

Fotogalerie


Partneři klubu