• B-tým

• 18.08.2021

Rezerva DUKLY hostí béčko Hradce

Náš B-tým v neděli 22. srpna 2021 hostí rezervu prvoligového Hradce Králové.

V předcházejícím kole prohrálo naše B-mužstvo na hřišti FK Přepeře 1 : 4 a určitě si bude chtít spravit chuť v kole nadcházejícím. Soupeřem mu bude B-tým Hradce Králové, který v minulém kole prohrál doma se SK Sokolem Brozany 2 : 3.

Náš soupeř je po třech kolech ČFL "B" na 11. místě průběžné tabulky, má na svém kontě 3 body při skore 5 : 4. DUKLA je čtrnáctá, získala také 3 body, ale skore má pasivní 4 : 8.

Trenér Aleš Majer před utkáním řekl:

"V neděli nás čeká další náročné utkání v rámci ČFL s Hradcem Králové B. V zápase se pokusíme napravit trochu nepovedený zápas v Přepeřích, kde jsme sice v poli nepředvedli úplně špatný výkon, ale vyrobili jsme velké individuální chyby a ty náš soupeř nekompromisně potrestal. Navíc se nám tolik nedařilo ani v útočné fázi. Do zápasu půjdeme s tím, že to, co se nám v minulém zápase nedařilo, nechceme opakovat. Čeká nás velmi kvalitní tým Hradce, který bude určitě doplněn o hráče z ligového A mužstva. Hradec bude pod vedením výborného trenéra Karla Krejčíka velmi agresivní a důsledný v osobních soubojích, bude nepříjemný v presingu, v útočné fázi má kvalitní hráče. Věřím, že se na zápas dobře připravíme, že se bude hrát kvalitní fotbal a že zápas dotáhneme do vítězného konce."

Fortuna Česká fotbalová liga - odd. B

Neděle 22. srpna 2021

10:15 h - FK DUKLA Praha B - FC Hradec Králové B

Hřiště: SK Viktorie Jirny, Pražská 3

Rozhodčí: Plzák Daniel - Doubek Tomáš, Trojan Michal.         Delegát: Tasch Zdeněk

Vstupné: 50,- Kč                        Důchodci a mládež:  zdarma

Pokud chcete přijít naše mužstvo povzbudit, přečtěte si pozorně podmínky pro účast diváků na utkání. Při vstupu na stadion budete kontrolováni pořadatelskou službou.

Podmínky pro účast diváků na utkání:

 osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

 osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

 osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží jej národním certifikátem o provedeném očkování, nebo

 osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo

 osoba absolvovala v rámci povinného testování zaměstnanců stanoveného jiným mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou a byl osobě poskytnut jejím zaměstnavatelem, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá potvrzením od zaměstnavatele nebo čestným prohlášením