• A-tým

• 25.08.2021

Dukla získala nigerijského útočníka Quadriho Adedirana

Dvacetiletý nigerijský útočník Quadri Adebayo Adediran oficiálně patří Dukle. Na Julisce podepsal smlouvu na dva roky s dvouletou opcí.

„Dlouho trvalo, než se nám povedlo tento podpis dotáhnout do konce. Quadri přišel do Dukly na test a hodně nás zaujal. Můžeme jen doufat, že bude opakovat výkony jako v přípravném utkání s Varnsdorfem, kde se podílel na všech čtyřech brankách, které jsme vstřelili. Jeho přestupem by měly ještě více stoupnout naše možnosti v útoku a útočná síla,“ uvedl Jan Staněk, sportovní ředitel Dukly.

Adediran se s námi připravuje už od začátku července. V našem dresu naskočil do jednoho přípravného zápasu, od té doby je součástí týmu a s mužstvem trénuje. Levonohý fotbalista působil naposledy na Maltě.

„V Dukle se cítím dobře, jako součást rodiny. Spoluhráči v kabině mě přijali, což je pro mě velice důležité. Těším se na to, až budu moci nastoupit do zápasů," řekl Quadri Adediran.