PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

Dukla jede potvrdit formu na hřiště Táborska

21. 8. 2021 | Lukáš Šonský

Dukla jede potvrdit formu na hřiště Táborska

Jako jediný tým ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE jsme dosud neprohráli a tuto sérii budeme chtít prodloužit i v Táborsku, kam míříme k utkání 5. kola. Zápas má výkop v neděli 17:00.

„Čeká nás další nepříjemný soupeř, kterému povedl závěr loňské sezony a navázal na to ze začátku té letošní. Táborsko má dobře rychlostně vybavené hráče a zároveň šikovné fotbalově. Není náhoda, že se momentálně nachází v tabulce tak nahoře,“ řekl Vít Vrtělka, asistent trenéra. 

Táborsko zatím za čtyři zápasy posbíralo devět bodů, tedy o jeden méně než Dukla, a před startem 5. kola bylo třetí. Jihočeši prohráli v prvním kole doma s Brnem, od té doby ale tři další duely vyhráli – 2:0 v Příbrami, 2:1 doma s Vlašimí a po penaltě v závěru 1:0 v Drnovicích proti Vyškovu.

Slušný start do ligy si ale Táborsko pokazilo vyřazením z poháru, kde překvapivě prohrálo na penalty s divizními Sedlčany. V utkání náš nedělní soupeř dvakrát dotahoval ztrátu a nakonec padl 3:4.

Dukla v prvním pohárovém kole zvítězila v Kosmonosech 3:1 a výbornou formu má i v soutěži. Remíza 0:0 v Jihlavě, kde jsme navíc většinu zápasu hráli o deseti, byla jediným menším zaváháním. Jinak jsme zapsali samé výhry včetně té poslední doma proti Chrudimi v poměru 4:1.

„Celý týden se na utkání připravujeme tak, abychom byli úspěšní. Určitě to nebude jednoduché. Každé kolo nám výsledky ukazují, jak těžkou soutěží druhá liga je,“ dodal Vrtělka. 

Loni v lize jsme na hřišti soupeře vyhráli v tehdy posledním utkání podzimní části sezony 1:0, doma nám ovšem Táborsko porážku oplatilo a na Julisce zvítězilo 2:1.

Na zápas nás můžete přijet osobně podpořit, musíte však dodržovat některou z podmínek bezinfekčnosti:

  • negativní PCR test ne starší než 7 dní
  • negativní antigenní test ne starší než 72 hodin
  • doklad o prodělání nemoci COVID-19 v období předchozích 180 dní
  • certifikát o dokončení očkování nejméně před 14 dny

Poslední zápasy obou týmů

MFK Vyškov  FC MAS Táborsko 0:1 (0:0)

Branka: 87. Tijani (pen.)

Sestava Táborska: Pecháček – Almeida, Navrátil, Holiš, Tusjak – Vozihnoj (82. Kopečný), Icha (90. Schramhauser), Boula, Plachý – Matoušek (67. Tijani), Provazník (82. Miranda).

FK Dukla Praha - MFK Chrudim 4:1 (3:1)

Branky: 13. Buchvaldek, 42. Peterka, 45. Kozel, 50. Faleye – 31. Hašek.

Sestava Dukly Praha: Rada – Barac, Piroch, Kulhánek, Ruml – Peterka (83. Kovernikov), Cienciala (68. Kozma), Kozel (68. Bin) – Faleye, Buchvaldek (83. Kott) – Fábry (77. Pázler).

 

Fotogalerie


Partneři klubu