Vyjádření vedení klubu před startem sezony 2021/2022

22. 7. 2021 | Klub

Vyjádření vedení klubu před startem sezony 2021/2022

V textu níže přinášíme vyjádření členů vedení klubu FK Dukla Praha před startem soutěžního ročníku 2021/2022.

Ing. Bohumil Paukner (předseda představenstva):

Od nové sezóny očekávám, že mužstvo Dukly Praha projeví bojovnějšího ducha a lepší morálně volní vlastnosti, než tomu bylo v sezóně minulé, že bude výsledkově úspěšnější a že naši fandové budou chodit tým podporovat bez ohledu na to, jak se momentálně daří či nedaří. Že se klubu dostane podpory z municipálních zdrojů v míře, která by byla alespoň poloviční ve srovnání s našimi mimopražskými konkurenty a že nová sezóna přinese růst počtu pražských hřišť a tréninkových ploch pro mládež, zvýšení investic do sportovní infrastruktury z veřejných zdrojů a masivní podporu rozvoje fotbalu v Praze (to už jsem se asi zasnil……?).

David Šrámek (výkonný ředitel):

Do sezony 2021/2022 vstupujeme s celou řadou personálních i provozních změn. Jsem rád, že se nám povedlo na Julisce zrealizovat opravy a rekonstrukce, které probíhaly v mezisezonní přestávce (zrekonstruované VIP prostory, nový vzhled televizních věží, vyčištění a revitalizace umělohmotných sedaček na hlavní tribuně a mnoho dalšího).

Zlepšovat prostředí na Julisce se budeme snažit i nadále, aby se u nás cítili dobře jak naši fanoušci, tak i partneři klubu a čestní hosté. Až to epidemiologická situace dovolí, chceme přicházet se zajímavými předzápasovými programy a poločasovými aktivitami.

Věřím, že v nové sezoně navážeme na zvyšující se příjem drobných sponzorských darů a budeme pokračovat v úspěšných marketingových aktivitách a propagaci klubu na sociálních sítích. Náš obsah byl za minulou sezonu vůbec poprvé oceněn prvním místem v soutěži Lukáše Přibyla, jež se uděluje za práci klubového marketingu a PR.

Mgr. Jan Staněk (sportovní ředitel):

Do nové sezóny hledíme s velkým očekáváním, neboť se v našem týmu (hráčském i realizačním) udála celá řada změn. Budeme chtít hrát aktivní, přímočarý, běhavý fotbal, ve kterém bude hodně napadání, abychom ztracené míče získali co nejdříve zpět. Pokud chceme pomýšlet na úspěšný ročník, musíme se zásadně zlepšit hlavně v domácím prostředí, kde jsme loni fanouškům moc radosti neudělali. Týmu, který se zde vytvořil, věřím a jsem přesvědčen, že je v jeho silách dosáhnout výrazně lepší umístnění než Dukla dosáhla v roce minulém. Proměnilo se celkem dost hráčů, což bylo po minulém roce naším cílem. Od nových hráčů očekáváme oživení jak po fotbalové, tak i po lidské stránce.

 

Fotogalerie


Partneři klubu