Na Julisce proběhla beseda fanoušků s vedením klubu

21. 7. 2021 | Redakce

Na Julisce proběhla beseda fanoušků s vedením klubu

V úterý proběhlo na Julisce neformální setkání našich fanoušků s klubovým vedením. Během zhruba hodiny a půl dlouhé diskuze zajímalo naše fanoušky složení kádru, ekonomická situace klubu či cíle pro příští sezonu.

„Cíle jsou jasné. Chtěli bychom hrát ve špičce, nahoře. Nechceme opakovat loňskou sezonou, která byla po výsledkové stránce velmi špatná,“ řekl fanouškům Ing. Bohumil Paukner, předseda představenstva.

Sportovní ředitel Jan Staněk mluvil o letním přestupovém období i o testovaném Nigerijci Quadrim Adediranovi, na jehož možné působení v Dukle se zeptal prostřednictvím emailu jeden z fanoušků, který se na setkání nemohl dostavit.

„V rámci možností jsme se pokusili mužstvo maximálně doplnit. Hodně jsme se snažili, aby po lidské stránce přišly správné typy hráčů a v kabině vytvořily pozitivní týmový duch. Obměna byla nutná, týmově to loni nefungovalo,“ řekl nejprve. „Quadri nás zaujal. Proti Varnsdorfu odehrál výborný zápas. Je to zajímavý hráč a snažíme se ho přivést, ale není to jednoduché. Je smluvně zavázaný a my bychom v ideálním případě chtěli, aby přišel zadarmo.“

Jedna z otázek padla i na trenérský tým. „Trenér Pilný dostal důvěru. Vedení Dukly po loňské sezoně dospělo k závěru, že měl málo času něco ukázat. Duklu vzal v situaci, kdy to s námi šlo z kopce. Věřil si a my věříme jemu,“ vysvětlil Ing. Paukner.

„Od začátku svého angažmá bral Duklu jako velký klub a byla pro něj čest nás trénovat. To také hrálo svoji roli,“ doplnil výkonný ředitel David Šrámek.

Ten na závěr mluvil o renovaci stadionu Juliska, na které se Dukla jako fotbalový klub podílí. „Na sociálních sítích fanouškům každý den až do konce týdne tyto renovace představujeme. Nový vzhled mají naše televizní věže, zábradlí na vrchním ochozu hlavní tribuny a čistíme všechny sedačky. Nejzásadnější je rekonstrukce a modernizace našeho VIP salonku,“ řekl.

 

Fotogalerie


Partneři klubu