Dukla ve spolupráci s ČSOB představuje platební kartu v klubových barvách

19. 7. 2021 | Tisková zpráva

Dukla ve spolupráci s ČSOB představuje platební kartu v klubových barvách

FK Dukla Praha si ve spolupráci s ČSOB připravila speciální platební kartu v klubových barvách plnou slev a výhod.

„Jsem velice rád, že můžeme fanouškům a široké veřejnosti představit spolupráci s osvědčenou značkou na trhu, bankovní společností ČSOB. Před minulou sezonou jsme si na Dukle vytyčili jasný kurz, jakým se chceme ubírat a projekt Karta Dukla s ČSOB je jednou z dalších cest, jak naše cíle realizovat. Chtěl bych poděkovat Petrovi Lupínkovi a jeho týmu z marketingového oddělení za výbornou a profesionálně odvedenou práci,“ řekl David Šrámek, výkonný ředitel Dukly Praha.

Platební karta nese jméno „Karta Dukla“. Noví klienti si mohou kartu zřídit online s bonusem 1 000 Kč, nebo se mohou osobně zastavit na některé z poboček ČSOB a k účtu obdrží voucher na 1+1 vstupenku zdarma na domácí utkání FK Dukla. Stávající klienti, kteří mají účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny, mohou zdarma požádat o její výměnu na bankovní pobočce nebo na specializované bankovní přepážce Poštovní spořitelny.

S platební kartou v barvách FK Dukla fanoušci získají 20% slevu ve fanshopu, slevy u vybraných obchodníků v okolí Prahy 6, slevy v rámci zákaznického programu ČSOB Svět odměn a nebo slevy na vybraná pojištění od ČSOB. Seznam obchodníku je uveden níže.

„Na projektu Karta Dukla od ČSOB, který začal vznikat již v říjnu roku 2020, se udělala opravdu spousta práce a všichni jsme z finálního produktu nadšeni. Je to další krok směrem k fanouškům, a ještě většímu prohloubení jejich vztahu s klubem. Kromě krásné karty v klubovém designu s řadou výhod se fanoušci mohou těšit například na soutěže na sociálních sítích nebo přímo na stadionu v rámci poločasových aktivit,“ uvedl marketingový manažer Dukly Praha Petr Lupínek.

ČSOB je na českém trhu jedinou bankou, která nabízí platební karty sportovních klubů v jejich barvách. Dukla se tak přidá například ke Slovanu Liberec, Viktorii Plzeň nebo HC Verva Litvínov.

Více informací najdete na podstránce fkdukla.cz/karta

Seznam obchodníků, u nichž lze s kartou Dukla čerpat slevu:

Fanshop FK Dukla – 20% sleva na suvenýry FK Dukla Praha
Suvenýry TJ Dukla Praha – 20% sleva na suvenýry dostupné na webu fanshop.fkdukla.cz
Hotel International Prague – 15% sleva na ubytovací služby
Symphonia Restaurant & Garden – 15% sleva na stravovací služby
Café Záhorský – 10% sleva na útratu v kavárně
Dej Párek – 10% sleva na útratu ve fastfoodu
Restaurace pod Juliskou – 10% sleva na útratu v restauraci
Restaurace v zahradě – 10% sleva na celý účet
Bistro Na Santince – 10% sleva na útratu v bistru
Resturace Pork’s – 10% sleva na celý účet

 

Fotogalerie


Partneři klubu