PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Fábry vítá změnu prostředí: Na soustředění stmelíme partu

6. 7. 2021 | Kamila Ströerová, Lukáš Šonský

Fábry vítá změnu prostředí: Na soustředění stmelíme partu

Od pondělí do pátku nabírají hráči našeho A-týmu tréninkové dávky v Modré u Děčína, kam celý tým odjel na soustředění. Trénuje se dvoufázově a čas zbyde i na regeneraci.

„Těšili jsme. Už jsme potřebovali změnit prostředí, protože většinu času trénujeme u nás. Máme tu skvělý servis. A je to super i pro kolektiv. Jsme všichni spolu a stmelíme partu,“ říká útočník Marek Fábry.

„Do začátku ligy zbývají dva týdny. Proto tady dolaďujeme taktické a herní věci. Na konci týdne jedeme také k přáteláku do Berlína, na který se musíme dobře připravit, abychom neudělali ostudu,“ směje se.

Zápas proti bundesligovému Unionu Berlín se odehraje na hlavním stadionu An der Alten Försterei s kapacitou přes 20 tisíc míst. Kvůli koronavirovým opatřením budou ale na místo vpuštěni jen zástupci klubu a partneři.

„Bude určitě velkou motivací zahrát si na tak krásném stadionu. Všichni se těšíme a doufáme, že ukážeme to nejlepší,“ dodává Fábry.

A jak utkání proti zvučnému týmu vidí trenér Bohuslav Pilný? „Berlín je kvalitnější soupeř, oproti těm, se kterými se setkáváme normálně. Strach z toho určitě nemáme. Naopak je taková konfrontace prospěšná pro hráče, aby viděli, v čem se mohou zlepšit.“

 

Fotogalerie


Partneři klubu