• A-tým

• 30.06.2021

Nová smlouva. Kim Seung Bin se upsal Dukle do roku 2024

Ofenzivní záložník Kim Seung Bin podepsal v Dukle novou smlouvu. Na Julisce bude působit až do roku 2024.

„Bin je strašně zajímavý fotbalista a jsem rád, že jsme si ho pojistili dlouhodobou smlouvou. Na podzim vlétl do naší sestavy a jeho výkony byly hodně zajímavé a měly stoupající tendenci. Bohužel ho pak v zimě zabrzdilo zranění, když chyběl podstatnou část přípravy, a to se pak projevilo ve slabším jaru. Pokud bude zdráv a absolvuje celou přípravu, pak věřím, že po loňské zahřívací sezóně bude sezóna 21/22 pro Bina průlomová,“ uvedl Jan Staněk, sportovní ředitel Dukly.

Dvacetiletý korejský fotbalista se v loňské sezoně poprvé prosadil do našeho A-týmu a celkem naskočil do 20 zápasů a vstřelil dvě branky.

„Dukla je pro mě první zkušeností s profesionálním fotbalem. Všichni v klubu mi pomáhají v mém růstu a já bych rád s týmem dosáhl jen těch nejlepších výsledků a potvrdil důvěru, kterou ve mně vkládají,“ řekl Kim Seung Bin po podpisu smlouvy.