• Ženy

• 26.03.2021

Ženy A: Utkání s Plzní odloženo!

V sobotu odpoledne měla být výprava z Julisky na cestě na utkání do Plzně, bohužel z důvodu ukončení karantény soupeř odmítl sehrát víkendové utkání.

Před dvěma týdny se v týmu Plzně objevil covid-19 a na základě pozitivního testování několika hráček byl tým žen poslán do karantény, která jim končí tento týden. Z důvodu krátké přípravy se tým rozhodl o odložení utkání protazím na neurčito.

Fotbalistky Dukly mají za sebou 4 zápasy po rozjetí soutěže, tento víkend však budou mít vynucené volno. Hráčky jsou v tréninku již necelé 2 měsíce, v tomto týdnu i nadále pokračovaly a připravovaly se na další nejbližší střetnutí. Čtvrtek zakončily turnajem mezi sebou a po dvoudenním volnu se opět potkají v neděli k večeru, kde započnou přípravu na páteční ligový zápas s Brnem. Utkání bude hráno od 13:00 na Julisce bez přítomnosti diváků.