O víkendu znovu do akce. Dukla změří síly se Slavií „B“

19. 2. 2021 | Lukáš Šonský

O víkendu znovu do akce. Dukla změří síly se Slavií „B“

Dukla pokračuje v nabitém přípravném období před startem jarní části sezony. Našim dalším soupeřem bude rezerva pražské Slavie, se kterou se utkáme na umělé trávě na Xaverově. Přátelské utkání má výkop v sobotu v 11:00.

Třetiligové „béčko“ Slavie má ze sebou stejně jako Dukla tři zápasy zimní Tipsport ligy, kde sešívaní skončili druzí ve skupině. Nejprve prohráli s Chrudimí (2:3), pak zdolali Varnsdorf 2:0 a Ústí nad Labem 4:2.

V únorových přípravných duelech pak Slavia porazila mimo jiné po přestřelce prvoligové Teplice (5:3) a šest gólů nasázela také rezervě Plzně.

Dukla minulý týden hrála ve svém zatím posledním vystoupení s Vlašimí 1:1, když vyrovnávací gól inkasovala až z poslední akce v samém závěru. Jinak měla v zápase převahu a prezentovala se velkou kontrolou hry. Výkon chválil i trenér Roman Skuhravý: „Vyrovnávací gól v závěru zamrzí, ale jinak jsem byl spokojený. Především v první půli byl náš výkon dominantní a soupeře jsme přehrávali.“

Kromě zápasu se Slavií odehrajeme v sobotu kvůli vytíženosti všech hráčů také utkání s „béčkem“ Jablonce od 13:30 v našem tréninkovém areálu v Satalicích. Z něj vám přineseme pouze konečný výsledek, střelce branek a sestavu.

Ligu odstartujeme v pondělí 8. března od 14:30 zápasem s Ústím nad Labem v přímém přenosu ČT Sport.

 

Fotogalerie


Partneři klubu