Teď začne
vojna!

Víkendové přáteláky: Dukla vyzve Vyšehrad a rezervu Plzně

5. 2. 2021 | Lukáš Šonský

Víkendové přáteláky: Dukla vyzve Vyšehrad a rezervu Plzně

Dva zápasy ve dvou dnech. Duklu o víkendu čekají dvě přátelská utkání – v sobotu od 11:00 se nejprve představíme na hřišti Vyšehradu, den nato od 10:30 vyzveme v Plzni tamní béčko Viktorie.

„Cíleně jsme si naplánovali dvě utkání za sebou, aby mohli dostat příležitost všichni hráči. Naštěstí se nám zatím vyhýbají zranění, ale ještě nevíme, jak dopadnou covid testy. Sestavu zase podělíme půl na půl a uvidíme, co nám zápasy ukážou. Hráči vědí, že nás po víkendu čeká zúžení kádru na dvacet hráčů v poli a tři brankáře,“ řekl Roman Skuhravý, hlavní trenér.

„V zápasech budou mít kluci šanci dotvořit svůj obraz, který o nich jako trenéři máme. Není to ale tak, že by hráči na hraně o víkendu bojovali o místo. Tým pozorujeme dlouhodobě a víme, jak kdo pracuje. Příležitost rádi dáme každému, záleží jen na jejich píli,“ dodal kouč.

Dukla má ze sebou zápasy zimní Tipsport ligy, kde jsme s bilancí jedné výhry a dvou remíz vyhráli s divokým skóre 10:7 naši skupinu. V turnaji jsme porazili „béčko“ Sparty a smírně se rozešli s Táborskem a Hradcem Králové.

Našeho sobotního soupeře z Vyšehradu jsme přehráli hned v prvním zápase letošní sezony s přehledem 3:0. Vyšehrad stihl v zimě zatím odehrát tři zápasy, ve kterých prohrál 2:3 s Chrudimí, 2:4 s Vlašimí a 2:1 vyhrál nad Spartou „B“.

Rezerva Plzně neuspěla ani jednou ze svých tří přátelských zápasů v novém roce. Viktoriáni v nich navíc nedali ani gól, když podlehli shodně 0:2 Teplicím i Táborsku a 0:5 Chrudimi.

Duel s Vyšehradem budete moci sledovat živě prostřednictvím internetového streamu ZDE, proti Plzni vám nejdůležitější momenty utkání nabídneme na našem Twitteru.

 

Fotogalerie


Partneři klubu