Teď začne
vojna!

V Tipsport lize nastoupí Dukla proti rezervě Sparty a Hradci Králové

22. 1. 2021 | Lukáš Šonský

V Tipsport lize nastoupí Dukla proti rezervě Sparty a Hradci Králové

V sobotu proti Spartě Praha „B“, v úterý s Hradcem Králové. Duklu čekají poslední dva zápasy zimního turnaje Tipsport liga na hřišti Xaverova v Horních Počernicích. Obě utkání mají výkop v 10:30.

Zápas se sparťanským „béčkem“ můžete sledovat živě v přímém přenosu Nova Sport, úterní duel s Hradcem odvysílá internetová televize Tipsport TV.

„Jsme v náročném tréninkovém období. Proti Spartě prostřídáme o poločase celou kompletní jedenáctku, abychom vytížili co nejvíce hráčů,“ řekl hlavní trenér týmu Roman Skuhravý.

„Až do pátku jedeme bez tréninkové pauzy, do toho nám v úterý vstoupí další utkání s Hradcem. Je to soupeř z naší ligy, tam už nasadíme klasicky základní sestavu a plánujeme zhruba čtyři nebo pět střídání,“ doplnil Skuhravý. „Změn bylo poměrně hodně. Více a více se budeme v příštích týdnech soustředit na to, abychom co nejvíce zapracovali nové hráče a přizpůsobili je našemu stylu hry.“

Ve čtvrtek jsme představili novou posilu, kterou se stal záložník Jakub Barac z Varnsdorfu. Čtyřiadvacetiletý hráč, který podzim strávil v prvoligovém Liberci, jistě zasáhne minimálně do jednoho z duelů v zimním turnaji. Zvládne hrát jak na kraji, tak ve středu zálohy. 

Dukla zatím v Tipsport lize odehrála jediný zápas, 10. ledna jsme remizovali s Táborskem 3:3. Sparta „B“ stejného soupeře porazila 3:1, pak remizovala 2:2 s Hradcem a se čtyřmi body vede skupinu.

Hradec Králové má ze dvou utkání na kontě dvě plichty, kromě Sparty se Východočeši rozešli smírně i s Táborskem (1:1).

Po úterním posledním duelu v Tipsport lize nás v únoru čekají (zatím) tři přátelské duely. Všechny na hřišti soupeře. Síly změříme s Vyšehradem (6. února), s „béčkem“ Plzně (7. 2.) a s Vlašimí (13.2.)

 

Fotogalerie


Partneři klubu