• A-tým

• 14.12.2020

Vyjádření představenstva Dukly Praha po podzimní části sezony

Níže přinášíme prohlášení představenstva FK Dukla Praha po podzimní části sezony.

Na dnešním společném zasedání představenstva a dozorčí rady se vedení Dukly Praha zabývalo, mimo jiné, hodnocením podzimní části sezóny 2020/2021. Vyjádřilo nespokojenost s dosaženými sportovními výsledky a umístěním A-mužstva, které neodpovídají finančním podmínkám a celkové výši rozpočtu klubu. Představenstvo očekává od A-mužstva, jež je výkladní skříní klubu, výrazné zlepšení v jarní části a posun do špičky F:NL. Po důkladném zvážení všech aspektů představenstvo věří, že současné sportovní vedení A-mužstva i všichni hráči se co nejlépe připraví na jarní část soutěže F:NL a MOL Cupu tak, abychom napravili zklamání, které provázelo podzimní část letošního ligového ročníku.

Představenstvo FK Dukla Praha a.s.