PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Jiří Blažek slaví 75. narozeniny

26. 11. 2020 | Klub

Jiří Blažek slaví 75. narozeniny

Dukle začal fandit už jako malý chlapec. Jako jeden z mála zůstal i v těžkých časech po roce 1997, kdy fotbal na Julisce na několik let v podstatě zanikl. Dnes slaví Jiří Blažek kulaté 75. narozeniny.

Pracoval jako vedoucí našeho A-dorostu, později byl sekretářem mládeže. Když naše A-mužstvo přesídlilo z pražských Dejvic do Příbrami pod názvem FC Dukla, zůstal Jiří Blažek společně se sportovním ředitelem Mgr. Radomírem Sokolem a vedoucím trenérem mládeže Ivanem Novákem na Julisce a svojí činností zachránili fotbalovou existenci Dukly Praha.

Jiří Blažek vykonával i funkci výkonného ředitele a také funkci vedoucího A-mužstva, se kterým zažil mimo jiné postup do nejvyšší soutěže. Dnes je předsedou dozorčí rady spolku a členem dozorčí rady akciové společnosti Dukla Praha. V roce 2017 obdržel za bohatou dlouholetou a obětavou práci v břevnovském klášteře vyznamenání „Cena dr. Václava Jíry“.

Je třeba zdůraznit, že jmenovaný po celou dobu svého působení ve fotbalovém klubu FK Dukla Praha pracuje bez nároku na finanční odměnu.

Blahopřejeme! 

 

Fotogalerie


Partneři klubu