Takové zápasy musíme zvládat, mrzelo Lukáše Buchvaldka

8. 11. 2020 | Lukáš Šonský

Takové zápasy musíme zvládat, mrzelo Lukáše Buchvaldka

První gól padl po jeho centru z rohového kopu, druhý sám vstřelil. Tři body z toho ale nebyly. Dukla po divokém průběhu remizovala s Jihlavou 3:3. „Jsme zklamaní, měli jsme vyhrát. Je to škoda,“ říkal po zápase Lukáš Buchvaldek.

Kdo ví, jak by zápas vypadal, kdyby v první půli za stavu 2:0 místo břevna poslal balon do sítě… Dukla po skvělém úvodu ztratila dvoubrankový náskok a i když v závěru šla znovu do vedení, tak vítězství neukořistila. Reportáž z utkání si můžete přečíst ZDE.

„Přitom jsme si po prvním poločase řekli, že chceme pokračovat v aktivitě a v tempu. Byli jsme lepší, chtěli jsme přidat další gól a rozhodnout. Místo toho inkasujeme dva góly. To je špatně,“ krčil rameny.

Čím to? „Nevím, nejsme klidní na balonu a chybujeme. Nebylo to letos poprvé. Takové zápasy prostě musíme zvládat, tohle se nám nesmí stávat.“

Proti Jihlavě vstřelil svůj třetí gól v sezoně. Radosti si ale po utkání moc neužil. „Jasně, jsem za něj rád. Ale byl bych radši, kdybych ho nedal a my vyhráli,“ řekl.

Trenér Roman Skuhravý doplnil: „Body jsme neztratili kvůli dobré hře Jihlavy, můžeme si za to sami naší pasivitou. Z 0:2 jsme si nechali dát na 2:2 a dostali se do stresové situace, pak se nám samozřejmě blbě dýchá. Plynul z toho i gól na 3:3 v závěru.“

 

Fotogalerie


Partneři klubu