Daniel Kozma a Ondřej Ullman prodloužili smlouvu s Duklou

8. 10. 2020 | Tisková zpráva

Daniel Kozma a Ondřej Ullman prodloužili smlouvu s Duklou

Záložníci Daniel Kozma a Ondřej Ullman budou na Dukle působit další čtyři roky. Oba hráči podepsali s klubem nové smlouvy do června roku 2024.

„Dan měl v létě možnost odejít do nejvyšší soutěže a já jsem strašně rád, že se ho podařilo udržet. Jsem přesvědčený, že si Dan první ligu brzy stejně zahraje. Pro nás je momentálně srdcem a plícemi týmu a je to kapitán. Mám radost, že jsme se dohodli na prodloužení jeho stávající smlouvy,“ uvedl Jan Staněk, sportovní ředitel Dukly.

„Co se Ondry Ullmana týče, je to jeden z našich nejnadějnějších hráčů. Chceme, aby se začal prosazovat a získával co nejvíce minut. Nová smlouva je projevem naší důvěry, ale pro Ondru je to závazek k ještě větší pracovitosti a k většímu zapálení pro to, aby se stal členem naší základní sestavy,“ dodal.

Kozma přišel do Dukly v roce 2019 z Varnsdorfu a patří k základním kamenům sestavy A-týmu. Ullman sbírá zkušenosti hlavně v „béčku“, talentovaného jednadvacetiletého hráče ale využívá trenér Roman Skuhravý i v prvním týmu.

 

Fotogalerie


Partneři klubu