• A-tým

• 08.10.2020

Dukla vyplní reprezentační přestávku přátelským zápasem se Slovanem Liberec

Fotbalisté Dukly Praha změří v přátelském utkání síly s prvoligovým soupeřem. Během reprezentační přestávky vyzvou v pátek 9. října od 11:00 na hřiště v Mnichově Hradišti liberecký Slovan.

„Jsem moc rád, že můžeme hrát se soupeřem, který prožívá úžasné období. Zápas měl být přípravou na pohárové utkání se Slavií, ale vzhledem k tomu, že stále není jasný termín, využijeme tento přátelák společně s nedělním zápasem béčka k vytížení všech hráčů,“ řekl Roman Skuhravý, trenér Dukly.

Liberec je aktuálně v tabulce Fortuna ligy pátý, když si ze šesti zápasů připsal deset bodů. Oba týmy se naposledy potkaly v sezoně 2018/2019 v nejvyšší soutěži, kdy Dukla doma vyhrála 2:0 (góly Djuranovič a Schranz z penalty) a v únorové odvetě na půdě soupeře stejným výsledkem podlehla.

Dle nařízení vlády ČR se utkání odehraje bez přítomnosti diváků. Sledujte proto naše sociální sítě, kde vám ze zápasu přineseme aktualizované zpravodajství.