• A-tým

• 03.10.2020

🔴 Matchday LIVE | S Líšní bereme bod

Za 6. kolem druhé nejvyšší české soutěže přijíždí na Julisku tým Líšně, který jsme v minulé sezoně dvakrát zdolali 4:2 a 3:2.

• Textový přenos | onlajny.com
  • 🗞 Zápasové preview
  • 🏥 Absence: Tomáš Kott (zranění)
  • 👥 XI: Rada – Dancák, Piroch, Chlumecký – Doumbia, Kozma (c) – Souček, Kovaľ, Buchvaldek, Kim – Fábry | náhradníci: Kinský – Fišl, Ullman, Krunert, Preisler, Ugwu, Hadaščok

Matchday LIVE

17:55 Juliska, Praha | Mrzí nás, že se s vámi na Julisce neloučíme výhrou, ale díky brance Samuela Dancáka z páté minuty nastavení bereme alespoň bod.

17:15 Juliska, Praha | Úvodní pětačtyřicetiminutovka objektivem zápasového fotografa.

16:50 Juliska, Praha | Po první polovině dějství doháníme jednogólové manko a bohužel půjdeme do druhého poločasu v deseti.

15:00 Juliska, Praha | Tak jo, jdeme ven se sestavou!

14:00 Praha | Michael Ugwu, posila na půlroční hostování z Bohemians, včera poprvé trénoval na Julisce. Objeví se dneska na trávníku?

13:00 Praha | Asi už jste včera zaznamenali, že Mo Doumbia byl nominován do reprezentace Pobřeží slonoviny, kterou během nadcházející pauzy čekají přípravná utkání s Belgií a Japonskem.

11:15 Praha | ❗ Upozorňujeme fanoušky, že po areálu stadionu se mohou pohybovat jen s nasazenou rouškou. Bez roušky na ústech a nosu nebudete na stadion vpuštěni! Pro zápas nebude otevřený prostor VIP, majitelé VIP vstupenky mohou pro občerstvení a sledování utkání využít skyboxy číslo 1 a 2. Držitele těchto skyboxů zároveň prosíme, aby se přesunuli do skyboxů číslo 5 a 6. Děkujeme za pochopení.

10:30 Praha | Dobré sobotní dopoledne, Dukláci! Dnes vás přivítáme na Julisce bohužel na nějakou dobu naposledy. V pondělí 5. října totiž vstupují v platnost nová opatření proti šíření koronaviru COVID-19. Věříme tak, že vás na Líšeň přijde co nejvíc!