Teď začne
vojna!

Michael Ugwu přichází na hostování z Bohemians

1. 10. 2020 | Redakce

Michael Ugwu přichází na hostování z Bohemians

Nigerijský útočník Michael Ugwu bude do konce podzimu působit v Dukle. Na Julisku přichází na hostování z Bohemians 1905.

„Doufám, že svými výkony dokážu klubu pomoct. Těším se na novou zkušenost i nové spoluhráče, snad budeme jako tým vyhrávat a budeme v tabulce co nejvýše,“ uvedl Michael Ugwu. „V každém angažmá chci odvézt co nejlepší práci. Hostování v Dukle beru jako další příležitost a výzvu.“

Jednadvacetiletý forvard působí u Klokanů od února 2019, kdy do vršovického Ďolíčku přišel z rodné Nigérie. Za Bohemians v české nejvyšší soutěži debutoval 3. srpna loňského roku coby střídající hráč při bezbrankové remíze s Viktorií Plzeň. Od té doby nastoupil k dalším 18 duelům – naposledy 7. července pří vítězství 2:1 nad Mladou Boleslaví – a připsal si čtyři gólové asistence.

„Jsem rád, že se Michaela podařilo přivést, protože to je bojovník a vítěz. Střílení branek nás momentálně trápí a na to, kolik si vypracujeme šancí, jich málo proměňujeme. Od Michaela čekáme, že přinese do naší útočné hry větší energii a agresivitu, a i když třeba sám tolik branek dávat nebude, vytvoří mnohem lepší prostor pro naše ostatní útočné hráče. Taky cítíme, že je třeba dát mužstvu impulz, aby co nejlépe zvládlo zbývajících sedm kol a vytvořilo pro Duklu co nejlepší výchozí pozici pro jaro,“ dodal Jan Staněk, sportovní ředitel Dukly. 

 

Fotogalerie


Partneři klubu