PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Vyjádření FK Dukla Praha k nevpuštění fanoušků na utkání ve Varnsdorfu

26. 9. 2020 | Klub

Vyjádření FK Dukla Praha k nevpuštění fanoušků na utkání ve Varnsdorfu

V tomto textu přinášíme oficiální vyjádření FK Dukla Praha ke vzniklé situaci s nevpuštěním fanoušků na vzájemné utkání proti FK Varnsdorf.

V pátek, dva dny před vzájemným mistrovským utkáním mezi FK Varnsdorf a FK Dukla Praha, jsme obdrželi ze strany domácího klubu jasnou informaci, že na zápas nebude spuštěn volný prodej vstupenek. Tuto informaci jsme také komunikovali na našich oficiálních kanálech.

Varnsdorf však pár hodin nato na svých webových stránkách oznámil, že volný prodej v omezeném počtu spuštěn bude. Když se zástupci FK Dukla Praha dožadovali vysvětlení, obdrželi jen komuniké, ve kterém stálo, že „na tribuny bude vpuštěno pouze cca 250 lidí na sezení a mohou to být i fanoušci Dukly, pokud však nebudou mít vlajky, dresy a další propriety s logem Dukly. Pokud některý z fanoušků toto nařízení poruší, bude ze stadionu vyveden.“

FK Dukla Praha považuje komunikaci FK Varnsdorf za velice neprofesionální a snažila se celou situaci řešit i se zástupci LFA. Oprávněnost všech těchto kroků byla ale i telefonicky potvrzena s výkonným ředitelem LFA Tomášem Bártou.

 

Fotogalerie


Partneři klubu