• Články mládež

• 25.09.2020

B-tým už v pátek doma, ženy na Julisce proti Plzni

Dalšími zápasy pokračují v pátek a o víkendu fotbalové soutěže. Kdy hraje Dukla? Rozpis utkání všech našich kategorií najdete v tomto tradičním předvíkendovém souhrnu.

„Béčko“ jde po změně termínu do akce už v pátek, kdy na domácím hřišti v Jirnech vyzve Ústí nad Orlicí. Hraje se v 16:00 a Dukláci budou chtít po dvou porážkách zase naplno bodovat.

Ještě předtím sehrají své přeložené zápasy proti Jižnímu Městu naše patnáctka a čtrnáctka. Na umělé trávě na Julisce se nejprve od 15:00 představí tým U15, o dvě hodiny později pak se stejným soupeřem změří síly U14.

Doma hrají také U18 a U16, oba týmy nastoupí v Suchdole proti pražskému Motorletu. U18 odehraje svůj zápas v sobotu v 10:15, mladší ročník pak ve 12:30.

V sobotu po obědě sehrají utkání 6. kola také žáci do třinácti a dvanácti let, utkají se s Admirou Praha na trávníku soupeře. Výkop je naplánovaný na 13:00. Ve stejný termín hraje také naše „céčko“, které čeká souboj v Řepích proti tamnímu „béčku.“

Nedělní porci zápasů zahájí nejstarší dorost Dukly, který v minulém kole porazil Liberec a bez ztráty bodu vede ligu. Hraje v 10:00 na hřišti Tempa Praha, kde od 12:15 nastoupí také U17.

Vrcholem víkendu je duel A-týmu ve Varnsdorfu (od 16:30), kde se Dukláci pokusí navázat na domácí vítězství proti Třinci z minulého týdne. Pokud se kluky nechystáte jet na sever Čech podpořit, přijďte fandit našim holkám! Ty hrají stejně jako muži v neděli od 16:30 na umělé trávě na Julisce v atraktivním utkání proti Plzni.

Rozpis zápasů:

U15, pátek 15:00 FK Dukla Praha – FC Háje Jižní Město (UMT Juliska)
B-tým, pátek 16:00 FK Dukla Praha – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí (hřiště Jirny)
U14, pátek 17:00 FK Dukla Praha – FC Háje Jižní Město (UMT Juliska)
U18, sobota 10:15 FK Dukla Praha – FK Motorlet Praha "B" (hřiště Suchdol)
U16, sobota 12:30 FK Dukla Praha – FK Motorlet Praha "B" (hřiště Suchdol)
U13 a U12, sobota 13:00 FK Admira Praha – FK Dukla Praha (umělá tráva)
C-tým, sobota 13:00 TJ Sokol Řepy "B" – FK Dukla Praha
U19, neděle 10:00 FC Tempo Praha – FK Dukla Praha
U17, neděle 12:15 FC Tempo Praha – FK Dukla Praha
Ženy, neděle 16:30 FK Dukla Praha – FC Viktoria Plzeň (UMT Juliska)
A-tým, neděle 16:30 FK Varnsdorf – FK Dukla Praha (Městský stadion)