PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

Před víkendem do Blanska. Dukla míří na půdu nováčka soutěže

10. 9. 2020 | Radek Šamša

Před víkendem do Blanska. Dukla míří na půdu nováčka soutěže

Svěřenci trenéra Romana Skuhravého se po reprezentační přestávce vrací do FNL střetnutím s nováčkem soutěže Blanskem. Na jeho půdě odehrají 3. kolo v pátek 11. září.

  • 🔛 výkop: 17:00
  • 🏟 stadion: Na Mlýnské
  • 👔 rozhodčí: Ladislav Szikszay – Kamil Hájek, Adam Horák
  • textový přenos

Dukla má po dvou odehraných zápasech na kontě čtyři body při skóre 3:0. V úvodním kole nového ročníku porazila venku Vyšehrad 3:0, v tom druhém pak bez branek remizovala s Prostějovem. Kromě dejvického celku udržel čisté konto v obou odehraných utkáních už jen Varnsdorf. „V minulém roce jsme dostávali celkem hodně gólů, letos pozorujeme zlepšení. Ale musíme také nějaké góly vstřelit, bez nich to nejde,“ glosoval bezgólový duel kouč Roman Skuhravý.

☝️ Pokud máte při úterním podvečeru hodinu a půl volného času, určitě si dejte nový díl Fotbal Fokus Podcast! 🎧

Vedle...

Posted by FK Dukla Praha on Tuesday, September 8, 2020

Blansko coby nováček soutěže vstoupilo do FNL domácí remízou 1:1 s Prostějovem, pak prohrálo 1:4 v brněnské Líšni. Minimálně s ofenzivní produktivitou by mu měl nově pomáhat útočník Jakub Šašinka, který přišel na hostování z Baníku Ostrava. Kouč Oldřich Machala už teď ví, s čím chce v pátek na Duklu vyrukovat. „Často jsme zbytečně ztráceli míč a Dukla by takové minely okamžitě trestala. Věřím, že se na páteční zápas dobře nachystáme a přijde nás podpořit plný stadion,” citoval sedmapadesátiletého trenéra klubový web.

Utkání začíná v pátek na půdě Blanska v 17:00 a coby hlavní rozhodčí jej bude řídit Ladislav Szikszay, jemuž budou na čarách asistovat Kamil Hájek a Adam Horák.

 

Fotogalerie


Partneři klubu