• Články mládež

• 11.09.2020

A-tým znovu v akci, „béčko“ hraje doma a ženy proti Slavii

Po reprezentační přestávce jde náš první tým znovu do boje, a to již v pátek. O víkendu jsou pak v plánu další zápasy mládežnických týmů i našeho ženského družstva. Více informací najdete v tomto tradičním souhrnném článku.

„Áčko“ odehraje svůj zápas třetího ligového kola v pátek od 17:00 v Blansku. To je druholigovým nováčkem a z dvou odehraných mačů má zatím na kontě bod, když remizovalo doma s Prostějovem 1:1 a prohrálo v Líšni 1:4.

V sobotu dopoledne měly své domácí zápasy proti Jablonci „B“ sehrát naše týmy do osmnácti a šestnácti let, oba duely jsou však kvůli virové epidemii zrušené. Totéž platí o nedělních soubojích mládežnických kategorií U12 a U13 proti Benešovu.

Hrát ale budou naši žáci. U15 a U14 doma s Roudnicí nad Labem (10:15 a 12:15), odpoledne pak U13 a U12 taktéž na domácím hřišti v Ruzyni od 16:30 s Benešovem.

Fandit můžete přijít také našim holkám, které čeká v Horních Měcholupech venkovní zápas proti favorizované Slavii od 14:00. Holky mají před sebou těžkou šichtu a uvítaly by jakoukoliv podporu!

V neděli čeká od 10:15 náš nejstarší dorost zápas v Jablonci, kde se o dvě a čtvrt hodiny později představí také tým do sedmnácti let.

Druhý domácí zápas v sezoně má před sebou duklácké „béčko“, které na hřišti v Jirnech v neděli v 10:15 vyzve rezervu Hradce Králové. A víkendovou porci zápasu uzavře duel C-týmu ve Zlíchově.

Rozpis zápasů:

A-tým, pátek 17:00 FK Blansko – FK Dukla Praha (hřiště Mlýnská)
U18, sobota 10:15 FK Dukla Praha – FK Jablonec B(hřiště Suchdol) – ZRUŠENO!
U15, sobota 10:15 FK Dukla Praha – SK Roudnice nad Labem (hřiště Ruzyně)
U14, sobota 12:15 FK Dukla Praha – SK Roudnice nad Labem (hřiště Ruzyně)
U16, sobota 12:30 FK Dukla Praha – FK Jablonec B(hřiště Suchdol) – ZRUŠENO!
Ženy, sobota 14:00 SK Slavia Praha – FK Dukla Praha (hřiště Horní Měcholupy)
U13 a U12, sobota 16:30 FK Dukla Praha – SK Benešov (hřiště Ruzyně) – ZRUŠENO!
B-tým, neděle 10:15 FK Dukla Praha – FC Hradec Králové B(hřiště Jirny)
U19, neděle 10:15 FK Jablonec – FK Dukla Praha (hřiště ZŠ Mozartova)
U17, neděle 12:30 FK Jablonec – FK Dukla Praha (hřiště ZŠ Mozartova)
C-tým, neděle, 17:00 FK Zlíchov 1914 B“ – FK Dukla Praha (hřiště Zlíchov, tráva)