• Články mládež

• 04.09.2020

Nabitý víkendový program: béčko v Brozanech, nejstarší dorost doma

Reprezentační přestávka sice zastavila zápasový kolotoč našeho prvního týmu, ale pro ostatní družstva pražské Dukly soutěže pokračují. Přijďte Duklákům fandit, potřebujeme vaši podporu!

Jako první mělo jít v pátek do akce naše „céčko“ proti studentům z ČVUT. Zápas je ale ZRUŠENÝ kvůli karanténě většiny hráčů z týmu soupeře. O náhradním termínu se bude jednat.

Ženský tým čeká v sobotu dopoledne zápas v Liberci s tamním Slovanem a holky si budou chtít po minulé domácí remíze připsat první výhru v sezoně.

Ve stejný den hrají své zápasy i naše dorosty – osmnáctka a šestnáctka jede do Ústí nad Labem (začátek v 10:00 a 12:15), devatenáctka a sedmnáctka se představí doma na Strahově proti Neratovicím/Byškovicím. Duel U17 má výkop v 10:15, starší kategorie ve 12:30.

Žáci mají tento víkend v programu zápasy na hřišti soupeře. U15 a U14 jede v neděli do Sokolova, U13 a U12 zase do Varnsdorfu.

Od nedělních 17:00 hraje náš B-tým v Brozanech. Do zápasu jde s tříbodovou výhrou v zádech, když minulý víkend porazili kluci v prvním domácím zápase sezony při premiéře trenéra Aleše Majera pardubické „béčko“ 4:1. Více si můžete přečíst ZDE

Rozpis zápasů:

C-tým, pátek 20:15 FK Dukla Praha – FJFI ČVUT (UTM Juliska) - ZRUŠENO
U18, sobota, 10:00 FK Ústí nad Labem – FK Dukla Praha (areál Klíše)
U17, sobota, 10:15 FK Dukla Praha – FK Neratovice/Byškovice (malý stadion Strahov)
Ženy, sobota, 10:30 FK Slovan Liberec – FK Dukla Praha (Městský stadion)
U16, sobota, 12:15 FK Ústí nad Labem – FK Dukla Praha (areál Klíše)
U19, sobota, 12:30 FK Dukla Praha – FK Neratovice/Byškovice (malý stadion Strahov)
U15, neděle, 10:00 FK Baník Sokolov – FK Dukla Praha (UMT)
U13 a U12, neděle, 10:00 FK Varnsdorf – FK Dukla Praha (Jiřetín pod Jedlovou)
U14, neděle, 12:00 FK Baník Sokolov – FK Dukla Praha (UMT)
B-tým, neděle, 17:00 SK Sokol Brozany – FK Dukla Praha