PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

Sportovní den dětí vyšel náramně!

1. 9. 2020 | Redakce

Sportovní den dětí vyšel náramně!

V pondělí 31.8. se konal na Ruzyni sportovní den dětí, který byl rozloučením se s prázdninami a přivítáním nového školního roku.

Dukla Praha společně s TJ Ruzyně uspořádala sportovní den dětí v areálu mládeže na Ruzyni, kde si cestu našlo téměř 100 dětí. Cílem bylo poslední prázdninový den si užít pobyt na čerstvém vzduchu a vyzkoušet různé sportovní aktivity dle vlastní chuti.

Po vstupu do areálu se každý mohl rozeběhnout, kamkoliv chtěl. Na hřišti byla připravena dráha z nafukovacích tubusů, souboj na kládě, přetahování, hod na cíl, trefování branky, ti odvážnější zkusili i přejít po laně nebo se prošli na chůdách.

Pro všechny byl připraven ukázkový trénink malých fotbalistek Dukly Praha a společná tombola, kde mohly děti s rodiči vyhrávat různé ceny. Celé sportovní odpoledne jsme si moc užili a děkujeme všem, kteří se podíleli na jeho úspěšném zvládnutí.

 

Mladší přípravka WU9

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu