• A-tým

• 01.09.2020

Dukláci v reprezentacích | Pozvánky pro šest hráčů

Šest hráčů Dukly bylo zkraje září povoláno do reprezentačních výběrů. Některé čekají kvalifikační duely, další zase přípravná utkání či herní soustředění bez zápasů.

Daniel Souček | Česko U21
San Marino – Česko (2. 9., 20:30)
Česko – Chorvatsko (7. 9., 18:00)

Záložník Dukly v pondělí odcestoval s výběrem trenéra Karla Krejčího do San Marina, kde ve středu „lvíčata“ sehrají kvalifikační střetnutí o postup na mistrovství Evropy 2021. Duel v Serravalleje na programu ve 20:30. Příští pondělí 7. září se pak jednadvacítka představí doma, v Českých Budějovicích hostí od 18 hodin Chorvaty.

David Kozel | Česko U20
Česko – Slovensko (5. 9., 15:00)

Česká dvacítka se i s Davidem Kozlem v týmu sešla v pondělí v Praze, odkud zamířila na soustředění do Brna. Jeho vyvrcholením má být sobotní přípravný souboj se Slovenskem.

Radek Fojt, Antonín Kinský | Česko U18

Gólman Antonín Kinský byl nominován trenérem Davidem Holoubkem na soustředění reprezentačního výběru do 18 let, který od neděle do pátku trénuje v Jablonci nad Nisou. Radek Fojt z B týmu Dukly je povolán jako náhradník.

Samuel Dancák, Marek Fábry | Slovensko U21
Švýcarsko – Slovensko (4. 9., 19:00)
Slovensko – Švýcarsko (8. 9., 20:15)

Marek Fábry cestuje se slovenskou reprezentací do 21 let na kvalifikační dvojduel mistrovství Evropy proti Švýcarsku. Samuel Dancák byl povolán coby náhradník.