Vzhůru na Prostějov! Dukla hraje poprvé v sezoně doma

28. 8. 2020 | Lukáš Šonský

Vzhůru na Prostějov! Dukla hraje poprvé v sezoně doma

Fotbalisty Dukly Praha čeká první domácí zápas v této sezoně. V sobotu se od 17:00 představí na Julisce proti Prostějovu. Přijďte nás podpořit!


Dukla vstoupí do zápasu v ideálním rozpoložení a s dvěma výhrami v zádech – v úvodním ligovém kole nejprve žlutočervení porazili Vyšehrad na jeho strahovském azylu 3:0, v týdnu pak zvládli pohárový duel na hřišti Admiry Praha v poměru 4:0.

Dva zápasy, sedm vstřelených gólů a ani jeden inkasovaný.

„Nedostávat góly je základem úspěchu. Snad v tom budeme pokračovat. Dopředu nám to celkem střílí, jsem rád, že to tam začalo padat Lukáši Buchvaldkovi, který přišel teprve před pár dny,“ řekl Daniel Kozma, kapitán Dukly.

❗SOUTĚŽ o podepsaný dres 🤩 Dukláci, do komentářů pod tento příspěvek nám posílejte fotky, jak dneska Dukle fandíte. My vybereme vítěze, který se můžete těšit na dres podepsaný hráči A-týmu 👌

Posted by FK Dukla Praha on Saturday, August 29, 2020

Prostějov má za sebou stejnou zápasovou porci jako Dukla. V lize nejprve doma remizoval s Blanskem, kde bod zachraňoval gólem na 1:1 až ve třetí minutě nastavení. V MOL Cupu si poté snadno poradil s Rýmařovem v poměru 3:0.

Kádr Prostějova prošel před sezonou velkou proměnou a vsadil na mladé a perspektivní hráče. Loni skončil v lize jedenáctý, když za 30 zápasů zapsal pouze 8 výher.

„Tým je to nepříjemný, hrají agrestivní fotbal. Ale zase to bude jenom o nás. Když budeme hrát svoji hru, tak máme velkou šanci na úspěch,“ dodal kapitán.

Informace pro fanoušky

Vstupenky na zápas lze zakoupit před utkáním na podkladnách stadionu, případně snadno přes online portál ZDE. Připomínáme, že pokud jste si ještě nevyzvedli zakoupenou permanentku, můžete tak učinit před utkáním u VIP vstupu.

Novinkou od letošní sezony ja platba kartou u občerstvení. Věříme, že vám tím zpříjemníme komfort při sledování utkání. 

 

Fotogalerie


Partneři klubu