• A-tým

• 22.08.2020

🔴 Matchday LIVE | Vyzráli jsme na Vyšehrad

Na Stadionu Evžena Rošického na pražském Strahově jsme úspěšně zahájili nový ročník FNL. FC Slavoj Vyšehrad jsme porazili 3:0 a bereme první tři body v sezoně.

• 📺 Přímý přenos | ČT sport
  • Textový přenos | onlajny.com
  • 🗞 Zápasové preview
  • Vzájemná střetnutí v loňské sezoně skončila vítězstvími Dukly 3:1 a 2:0, naposledy se oba týmy potkaly na začátku června
  • 🏥 Absence: Tomáš Kott (zranění)
  • 👥 Základní sestava:  Rada – Dancák, Piroch, Chlumecký – Doumbia, Kozma (C) - Preisler, Krunert, Buchvaldek, Souček – Fábry. | náhradníci: Kinský – Koval, Fišl, Jakab, Kozel, Ayong, Hadaščok.

Matchday LIVE

12:05 Stadion Evžena Rošického, Praha | Máme to úspěšně za sebou!

11:05 Stadion Evžena Rošického, Praha | Po prvním poločase máme navrch. Ve 40. minutě poslal Duklu do vedení krásnou přízemní střelou Mohamed Doumbia.

9:45 Stadion Evžena Rošického, Praha | Jsme na místě! Hráči už vybíhají na rozcvičku. Podívejte se, jakou základní sestavu pošle do hry náš trenér Roman Skuhravý.

08:00 Praha | Dobré ráno, Dukláci! Po 39 dnech mimořádně krátké letní pauzy jsme tu znovu s tradičním Matchday LIVE. V prvním kole nového ročníku FNL nezajíždíme daleko – od 10:15 se na strahovském Stadionu Evžena Rošického utkáme s Vyšehradem.