Ženy od nové sezóny povede Daniel Sakar

10. 7. 2020 | Redakce

Ženy od nové sezóny povede Daniel Sakar

Do nového soutěžního ročníku půjdou ženy s novým trenérem. Prvoligový ženský tým povede Daniel Sakar.

Po víkendu začíná ženskému týmu letní příprava a jako hlavní trenér ženy povede Daniel Sakar. Rodák ze Slovenské Bratislavy trénoval mládežnické kategorie kluků v Malackách, převážně starší žáky. Do Dukly přichází z Dánska, kde působil v týmu FF Viborg.

„Dan má za sebou zkušenosti z chlapeckého fotbalu v různých věkových kategorií, takže věřím, že může být u žen úspěšným trenérem. Do fotbalu je maximálně zapálený, i když nemá zkušenosti přímo s ženským fotbalem, tak jsem přesvědčený, že stanovený cíl TOP4 společně dosáhneme.“ řekl manažer ženského fotbalu Ondřej Havlas.

„K týmu jsem se připojil začátkem března, měl jsem tedy čas spoznat hráčky jak po fotbalové, tak i po osobní stránce. Je to pro mě určitě velká výhoda do letní přípravy. Čekají nás určité změny v kádru, jsem ale přesvědčený, že si to všechno sedne a cíl umístit se v TOP4 společně zvládneme. V přípravě nás čeká 7 přípravných utkání proti typologicky odlišným týmům, takže budeme mít dost prostoru na ustálení herního projevu do sezony.“ řekl na úvod hlavní trenér Daniel Sakar.

Letní příprava začíná ženskému týmu v pondělí 13.7.2020.

Realizační tým pro novou sezónu bude následující:
Daniel SAKAR, hlavní trenér
Ondřej HAVLAS, asistent trenéra
Jiří SOLAŘ, trenér brankářek
Markéta ŠTUFKOVÁ, fyzioterapeutka
Jiří TOŤ, vedoucí týmu

 

Fotogalerie


Partneři klubu