• Klub

• 02.06.2020

Na Šemíky s fanoušky v zádech!

Skvělá zpráva pro fanoušky FK Dukla Praha. Po důkladném zvážení všech bezpečnostních rizik souvisejících se šířením koronaviru SARS-CoV-2, se na čtvrteční malé derby mezi FK Dukla Praha a FC Slavoj Vyšehrad otevřou tribuny Julisky.

Na zápas bude umožněn vstup majitelům předplacených permanentek, fanouškům ve skyboxech a držitelům VIP vstupenek. Právě poslední jmenovaná skupina bude z důvodu bezpečnostních opatření sledovat zápas ze skyboxů stadionu na Julisce. Pro permanentkáře bude otevřen sektor D (tedy u písmene K při pohledu na sedačky). Nutností bude dodržovat dvoumetrové rozestupy mezi fanoušky. Občerstvení pak bude možné získat v kamenném stánku mezi hlavní tribunou a multimediální obrazovkou.

Zápas proti aktuálně 12. týmu FN ligy FC Slavoj Vyšehrad začíná ve čtvrtek v 18:00.