V pondělní dohrávce se Dukla střetne v Brně se Zbrojovkou

31. 5. 2020 | Redakce

V pondělní dohrávce se Dukla střetne v Brně se Zbrojovkou

Pondělní dohrávka 19. kola FORTUNA:Národní ligy přinese zajímavé střetnutí aktuálně druhého týmu tabulky s pátým. Oba týmy přitom dělí pouhé tři body. Pondělní zápas bude podobně jako týden starý zápas s Vysočinou Jihlava přenášet živě ČT Sport (od 19h). Dukla si pro své fanoušky znovu připravila možnost společného sledování v Hotelu International.

Potvrdit tři body a zaútočit na druhé místo. Takový je cíl pro Duklu při pondělním výjezdním utkání do Brna. V rámci 19. kola si s tamním FC Zbrojovka Brno střihne reprízu 5. kola, kdy Dukla na Julisce zvítězila 2:1. Na srpnovém zisku tří bodů se přitom podíleli střelci Holík s Chlumeckým. Na straně hostí korigoval skóre Šural.

Největší zbraní brněnského trenéra Miloslava Machálka je letos pětadvacetiletý záložník Jakub Přichystal, který má na kontě za 11 odehraných zápasů 6 branek. Střeleckou tabulku mezi hráči Dukly vede taktéž záložník Lukáš Holík. Ten ale na svých sedm zásahů potřeboval o čtyři zápasy více. 

Pro nás je utkání v Brně stejně jako zápas s Jihlavou a nebo Hradcem střetnutí, na které se těšíme, protože to jsou konfrontační zápasy. Brno od začátku sezony beru jako abnormálně zkušené mužstvo, které ví, co chce hrát," upozornil před pondělním zápase trenér Dukly Roman Skuhravý. Připomněl přitom, že stejně jako Dukla po dvou a půl měsíční pauze Zbrojovka své první utkání zvládla za tři body. A to když v Ústí nad Labem zvítězila 2:1.

Nám se po tom vítězství nad Jihlavou zvýšilo sebevědomí a myslím, že to v tom utkání půjde vidět," dodal Skuhravý.

Podobně mluvil i kapitán týmu Daniel Tetour. „Zápas s Brnem je důležitý, protože na ně máme určitou ztrátu. Když dokážeme bodovat, budou se nám ty další utkání hrát určitě snáz."

I nadále platí přísné podmínky pro účast fanoušků na utkáních. Zbrojovka nechá uzavřené tribuny, na stadion pustí pouze partnery klubu a vybrané permanentkáře. Dukla proto stejně jako na utkání s Jihlavou ve spolupráci s Hotelem International Prague zve všechny věrné na společné sledování do hotelové restaurace! Zápas bude živě od 19 hodin přenášet ČT Sport. 

 

Fotogalerie


Partneři klubu