• A-tým

• 21.05.2020

Pondělní utkání pro fanoušky se speciálním menu v Hotelu International

Po dlouhé pauze se na Julisku v pondělí 25. května vrátí soutěžní utkání FORTUNA: Národní ligy. Kvůli opatřením proti šíření koronaviru se zápas 18. kola odehraje bez fanoušků. Ti z Dukly ale nemusí smutnit, protože klub si pro ně ve spolupráci s Hotelem International Prague připravil společné sledování a speciální Dukla menu.

První jarní zápas odehrají hráči Dukly s Vysočinou Jihlava před kamerami ČT Sport (pondělí 25.5.2020, 18:00). Ačkoli fanoušci nemohou být kvůli bezpečnostním opatřením na tribunách Julisky, o společné sledování zápasu nepřijdou. Podařilo se totiž domluvit spolupráci s Hotelem International (Koulova 1501/15, Praha 6), který fanouškům nabídne ve své Symphonia Restaurant speciální Dukla menu. Samozřejmostí je pak puštěný přímý přenos zápasu.

Srdečně vás zveme!