Roman Skuhravý: Těšíme se, že znovu můžeme dělat radost lidem

14. 5. 2020 | Radek Šamša

Roman Skuhravý: Těšíme se, že znovu můžeme dělat radost lidem

Výsledek středečního utkání proti Plzni šel tak trochu stranou. Na trenérovi Romanu Skuhravém bylo navzdory porážce 1:3 znát, jak moc si váží možnosti návratu fotbalu.

S koučem Romanem Skuhravým jsme se bavili v západočeské metropoli po přípravném duelu proti plzeňské Viktorii. O něm si můžete přečíst zde.

… o návratu fotbalu

Asi všichni, kdo se kolem fotbalu pohybujeme, jsme šťastní, že to všechno začalo. Ta doba byla těžká, teď se usmíváme a jsme šťastní.

… o zápasu

Bylo nám ctí hrát dnes s Plzní v takovém areálu. Měl jsem ze zápasu trošičku obavy, protože už v tréninkovém procesu jsem viděl hodně nepřesností. Kondičně byli hráči v pořádku, ale problémy jsme měli ve vnímání součinnosti.

První poločas ukázal mix obrovské kvality Plzně a trošičku respekt z naší strany, ale v kontextu celého utkání jsem hrozně spokojený, jakým způsobem jsme odpracovali celý zápas a herně zvládli druhou půli. Pro nás je tohle obrovský studijní materiál do budoucnosti.

… o nadcházejících protivnících ve FNL

Víme, že jsme si to v lize sami zkomplikovali. Máme na začátku dva soupeře, kteří mají stejný cíl jako my. Těšíme se i z toho důvodu, že můžeme hrát fotbal a udělat radost lidem, protože radost potřebuje každý.

 

Fotogalerie


Partneři klubu