Celá Dukla klikuje a dřepuje pro Olího

22. 4. 2020 | Redakce

Celá Dukla klikuje a dřepuje pro Olího

Nové hlavní téma týdne podporuje dobrou věc. Kluci klikují a holky dřepují.

Od středy 22. 4. 2020 startuje další tematický týden "Celá Dukla klikuje a dřepuje." Toto téma bylo vybráno ve spojitosti s výzvou CECHATYM.

Výzva byla vytvořena na podporu malého Olivera, který pro svou léčbu potřebuje nemalé finanční prostředky (přes 2 miliony EUR). Pokud bude splněna výzva, partneři CECHATYM přispějí přislíbenou částkou na léčbu - v současné době je to 65.000 Kč. V rámci výzvy je také možné se na Instagramu zapojit do soutěží o milé ceny. U zrodu projektu stál se svými kamarády i náš kondiční trenér dorosteneckých kategorií Jan Svoboda. 

Oliver trpí spinální svalovou atrofií 1. typu (SMA1). Bohužel v České republice zatím není léčba možná. Rodině svitla naděje v podobě genové terapie v USA. Léčbu je nutné provést do 2. roku dítěte. Oliveru již mnoho času nezbývá. Budete klikovat a dřepovat s námi? Stačí se na webu zaregistrovat a pak klikovat (chlapci / muži) či dřepovat (dívky / ženy). Olíka lze podpořit i finančním příspěvkem (každá kačka se počítá), více na webu CECHATYM či Naděje pro Olího.


Chceš se do výzvy přidat i Ty? Vyplň registrační formulář a pokud chceš pomáhat společně s Duklou připiš ke svému jménu FK Dukla.
#cechatymchallenge
Instagram
Facebook

 

Fotogalerie


Partneři klubu