FANSHOP

Daniel Tetour: Svůj volný čas se snažím využívat efektivně

18. 3. 2020 | Redakce

Daniel Tetour: Svůj volný čas se snažím využívat efektivně

Vládní nařízení platí pro všechny. Jak se s aktuální situací vypořádává kapitán Dukly Daniel Tetour? To nám prozradil v našem rozhovoru.

Jak nyní využíváš volný čas, který máš?

Nyní mám tolik volného času, jako jsem snad nikdy neměl. I když jsme měli delší volno od fotbalu po sezóně, tak jsem měl mimosportovní resty, které jsem v průběhu soutěže nestíhal vyřídit, a tak to volno, které je teď, je trochu jiné. Karanténu naprosto respektuji a zůstávám od nařízení doma.

Říkám, vždy je dobré zkusit si najít nějaká pozitiva. Myslím si, že tahle situace je možností si pročistit hlavu od fotbalu, sportu obecně. Dost lidem, i těm kteří aktivně nesportují, tato situace může pomoct, aby nastartovali i tu nesportovní část sebe sama. Snažit se využít času, který máme a věnovat ho rodině a svým blízkým.

Svůj osobní čas se snažím využívat efektivně. Pracuji na věcech, co se musí udělat na domě, upravuji zahradu, když zbude čas, zavřu se do garáže a snažím si trochu vymazlit moji motorku a auta. Po sportovní stránce to mám trochu usnadněné, bydlím kousek za Prahou, takže se můžu jít proběhnout do lesa. Doma mám i menší posilovnu, takže se během pauzy můžu udržovat. 

Jak se snažíš chránit?

Chráním se tím, že nikam nechodím. To by měla být nejlepší ochrana.

Máš už vlastní roušku?

Roušku jsem dostal od maminky přítelkyně, která je ušila. Zatím jsem nikam nešel, tak jsem ji nepoužil. 

Co bys vzkázal fanouškům?

Snažte se dodržovat nařízení a věnujte se svým rodinám, zaslouží si to.

 

Fotogalerie


Partneři klubu