PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Do odvolání se ruší zápasy F:NL

12. 3. 2020 | Klub

Do odvolání se ruší zápasy F:NL

Vláda ČR ve čtvrtek 12.3.2020 vyhlásila nouzový stav, který bude platit po 30 dnů. Je zakázáno pořádat akce s účastí více než 30 osob. Ligová fotbalová asociace v této souvislosti ruší všechna utkání první i druhé ligy po dobu trvání nouzového stavu.

"Z rozhodnutí Vlády ČR o zavedení nouzového stavu od 12. března 2020 s ohledem na hrozbu nákazy koronavirem COVID-19 v Česku vyplývá, že je zakázáno pořádání jakýchkoliv sportovních akcí většího charakteru. Z tohoto důvodů musí Ligová fotbalová asociace odložit všechna střetnutí obou nejvyšších fotbalových soutěží až do odvolání nouzového stavu. O dalším vývoji bude LFA jednat s ohledem na další vývoj epidemiologické situace v Česku a v souladu s dalšími opatřeními českých státních orgánů," uvádí na svých webových stránkách Ligová fotbalová asociace.

Sobotní utkání Dukly s Jihlavou, které se mělo odehrát na Julisce je tedy zrušeno. Stejně tak se ruší utkání se Zbrojovkou Brno, které se mělo odehrát 20.3., a domácí zápas s Vyšehradem, který se měl uskutečnit 4.4.

V souvislosti s opatřením vlády se ruší i zápasy B-týmu, žen a mládeže.

 

Fotogalerie


Partneři klubu