• B-tým zápasy

• 01.03.2020

Dukla B: Prospěšná generálka s Rakovníkem před mistrovskými zápasy

V sobotu zajížděl B-tým Dukly do Rakovníka, kde na podmáčeném hřišti Na Zátiší zvítězil zaslouženě 3:2, i když po poločase prohrával 0:2. Domácí se poučili z předchozího přípravného zápasu před více než 2 týdny a na rozdíl od předchozího utkání, kde mladíci z Julisky hned v úvodu získali dvoubrankové vedení, tak nyní to byl domácí Rakovník, který v poločasové přestávce vedl 2:0. B-tým Dukly hned začátku druhého poločasu vstřelil kontaktní gól a po té otočil zaslouženě skóre ve svůj prospěch. Utkání se hrálo na rozměklém hřišti na stadionku Na Zátiší po nočním a ranním dešti se sněhem, nicméně ještě v průběhu zápasu vyšlo i sluníčko, které naše mladíky rozehřálo na správnou teplotu, a tak Dukla odjížděla s vítězstvím v kapse. Za domácí nastoupil v brance Janda, který zmařil několik šancí Dukly a na levé straně Vilímek, který byl úspěšným střelcem domácích, když zvyšoval na 2:0. Zápas ukázal nejen naše přednosti, ale i činnosti, na kterých bude ještě před mistrovskými zápasy zapracovat.